Witamy na discopolodance.eu - Wejdź, sprawdź i zostań ! :: Mamy godzinę , , , roku.

Regulamin - Discopolodance.eu

§ 1. OGÓLNE

1.Niniejsze forum powstało z myślą o tym, by promować różną muzykę w szczególności muzykę disco polo i dance.
2.Nasze forum ma charakter kolekcjonerski i promujący muzykę , a nie piracki.
3.Całe forum jest jakby podzielone na 2 części. Jedna część to działy typu Download ,gdzie piszemy posty by odsłonić linki, a druga część to działy w których piszemy posty według uznania by sie wypowiedzieć na dany temat ( Hyde park ).
4.Forum jest miejscem publicznym tak więc obowiązuje na nim pełna kultura..zabronione jest używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne,treści pornograficznych, nawołujących do przemocy, propagujących związki homoseksualne itd. Za złamanie tego punktu - Bezwzględny Ban!
5.Jeśli nie wiesz jak funkcjonują fora dyskusyjne odwiedź F.A.Q
6.Każdy user zobowiązuje się do słuchania poleceń i wskazówek moderatorów i administratorów. Mają oni prawo do Edycji/usuwania Twoich wypowiedzi oraz dodawania wpisów, upomnień , warnów.
7.Na forum obowiązuje bezwzględny zakaz reklamowania innych stron bez porozumienia z administracją. Dotyczy to każdego miejsca , również swoich podpisów. Forum to nie darmowa tablica ogłoszeń. Chcesz się zareklamować? KLIKNIJ TUTAJ

§ 2. REJESTRACJA & AKTYWACJA KONT

1.Do przeprowadzenia rejestracji na naszym forum potrzebny jest PRAWIDŁOWY adres e-mail , ponieważ konieczna będzie aktywacja konta poprzez klucz przesłany na podany przy rejestracji e-mail.
2.Zakaz zakładania nicków które są wyrazami/zwrotami niestosownymi , wulgarnymi ,a także tych które są nazwami zespołów ( np BOYS , AKCENT itp ).
3.Jeśli z różnych powodów klucz aktywujący nie doszedł lub nie zadziałał skontaktuj sie na Moje Gadu-Gadu gg , aktywujemy ręcznie konto.
4.Konta są zakładane dożywotnio , chyba że zostanie usunięte karnie albo na własną prośbę.
5.Rejestrując się akceptujesz ten regulamin, ponadto zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości e-mail i PW od administracji.
6.Nie wolno zakładać więcej niż jednego konta przez tego samego usera korzystającego z tego samego IP. Wszystkie IP oraz HOSTY są przez administrację kontrolowane. Za złamanie tej zasady grozi usunięcie z forum bez możliwości późniejszej rejestracji. Jeśli zapomniałeś/aś hasła ( a to się czasem każdemu może zdarzyć ) napisz email na admin@discopolodance.eu , koniecznie z maila z którego się rejestrowałeś/aś , lub skorzystaj z zakładki ZAPOMNIAŁEM HASŁA.
7.Po pierwszym zalogowaniu wstaw w swój profil avatar.Załaduj obrazek z komupera lub skorzystaj z naszej gotowej galerii.

§ 3. PISANIE I ŚCIĄGANIE

1.Po pierwszym zalogowaniu zalecamy , napisanie pierwszego posta w temacie PRZYWITAJ SIĘ Z NAMI
2.Warunkiem odsłonięcia linka na serwer a tym samym sciągnięcia czegokolwiek jest :
a) NAPISANIE SENSOWNEGO POSTA ( składającego się z co najmniej jednego zdania ) ,
lub/i
b) NACIŚNIĘCIE W PRZYCISK .
3.Posty piszemy po to, by podziękować uploaderowi za trud i wysiłek przy wstawianiu plików. W działach innych niż działach typu Download posty piszemy po to, by wypowiedzieć się w danej sprawie.
4.Piwo jest łatwej postawić niż napisać coś sensownego jednak uwaga: Osoby które po rejestracji nie będą pisać postów a jedynie pobierać nuty tylko za pomocą piw , zostaną w ciągu max. miesiąca usunięci z forum bez możliwości ponownej rejestracji!
5.Większość muzyki jest jakości 128 Kbps i nieco wyższej...dlatego jeśli chcesz mieć super jakość - KUP ORYGINALNĄ PŁYTĘ!
6.Pamiętaj wszystkie pliki pobierasz stąd na własny użytek, jeśli nie posiadasz oryginału CD z danymi plikami , musisz je usunąć w przeciągu 24h od pobrania inaczej łamiesz prawo. Zobowiązujesz się także do nie umieszczania pobranych z naszego forum rzeczy NIGDZIE INDZIEJ. Za kradzież naszych linków grozi dożywotni ban!
7. Zakaz używania koloru czerwonego. Kolorem tym piszą tylko administratorzy i moderatorzy.
8. Jeśli odpowiadasz w temacie , pisz posty sensowne i zrozumiałe. Dbaj o styl oraz ortografię. Zakaz używania w postach jedynie emotikonek, tekstów typu , THX, FAJNE , SPOKO itd. Podziękuj userowi za wrzutke..Napisz kilka slów, to naprawdę nie boli, oraz postaw mu piwo. Minimalna długość posta to 13 liter.
9. Jeśli po napisaniu posta/postawieniu piwa zobaczysz , że link nie działa , lub jest on niezgodny z regulaminem ( np. jest kradziony ) - naciśnij przycisk i zgłoś go do administracji. Pomagasz w ten sposób utrzymać porządek na forum.
10. Nie nabijaj postów, używaj „edycji postu” nie przesadzaj z wielkością ani kolorem czcionki. Administracja tu pracuje i musi się skupić. ZAKAZANE jest DUBLOWANIE postow!! Nie pisz glupot które i tak malo kogo śmieszą i bawią. Miej wyczucie – co moze śmieszyć, a co wprowadzać w żal i poirytowanie.
11. Maksymalna liczba linijek w podpisie to 4.( nie dotyczny administracji ) Nie wstawiaj banerów/buttonów do podpisu.
12. Nie komentuj tabliczek wystawionych przez obsługe forum ( zasady pisania postów, czy ty wiesz co to regulamin..etc) . Dostosuj sie po prostu do nich.
13. Nie spamuj na forum, nie wysyłaj masowo wiadomosci PW z reklamami/zaproszeniami na inne strony. Nie pisz do administracji forum na gg/e-mail w sprawch nie związanych z forum, jeśli sobie tego nie zyczą. ( domyślnie sobie tego nie życzą ).

§ 4. ZAKŁADANIE TEMATÓW

1. Podstawowa zasada. Nie wstawiaj tego co juz jest na forum, czyli sprawdź za pomocą narzędzia zwanego SZUKAJ , lub posortuj tematy alfabetycznie.
2. Jak założyć nowy temat z linkiem , napisane jest TUTAJ
3. Bardzo ważne jest odpowiednie nazwanie tematu jeśli jest to link.
Tytuł tematu MUSI mieć następującą formę:

Wykonawca - Tytuł

koniecznie ze spacjami pomiędzy poszczególnymi składowymi. Nie dopisujemy do tytułu żadnych dat , tagów , znaków specjalnych ani niczego innego , co mogłoby wprowadzić w błąd naszą wyszukiwarkę. ( wyjątkiem jest dział Aranże disco polo , gdzie wybieramy z listy odpowiedni tag ) , w opisie tematu MUSI być wpisana nazwa serwera na którym jest plik.
4.Wszystkie linki na forum muszą być w 100% wasze... wszystkie linki muszą być przez Was podpisane Waszym nickiem z forum np: http://mediafire.com/363838_upload_by_gregu.html. Pliki bez podpisu a tym bardziej z obcymi podpisami będą traktowane jako kradzione z innych stron a za umieszczanie ich również grożą ostrzeżenia i ban.Jeśli chcesz udostępnić nam linki od kolegi, przyjaciela przedstaw jego zgodę ADMINISTRACJI na udostępnienie go na naszym forum, w przeciwnym wypadku taki post zostanie usunięty.
5.Zabrania się umieszczania w dziale teledyski linków z youtube.com i tym podobnych serwisów internetowych upiki mają być w 100% wasze wrzucone przez was na serwer.
6.Wszystkie linki wstawiane na forum są przez system automatycznie ukrywane więc nie ma konieczności ich zaznaczania i wciskania Hide . W Hyde parku jedynie nie ukrywamy linków , dlatego aby nie ukryły się same muszą mieć format www.link.pl ( bez http:// )
7.Nie wstawiamy na forum albumów które dopiero co weszły do sprzedaży! Okres ochronny takich albumów wynosi co najmniej 6 miesięcy! Wszystkie nowości albumowe zostaną usunięte. Dajmy zarobić tym , którzy żyją ze swojej ciężkiej pracy muzyka!
8.Zakaz umieszczania w dziale FULL NOWOŚCI MP3 utworów z płyt które ukazały się wcześniej niż miesiąc, chyba że wydawca lub wykonawca wyrazili na to zgodę.

9. Nie uploadujemy na serwery:

http://www.chomikuj.pl

http://www.11mbit.in
http://www.axifile.com
http://www.Plikus.pl
ttp://www.badongo.com
http://www.datenklo.net
http://www.depositfiles.com
http://www.dropsend.com
http://www.files.to
http://www.filelodge.com
http://www.hyperupload.com
http://www.itsyourftp.com
http://www.megashares.com
http://www.mytempdir.com
http://www.sendmefile.com
http://www.sendspace.com
http://www.sharebigfile.com
http://www.up-file.com
http://www.upload2.net
http://www.zshare.net

Uploady na tych serwerach będą automatycznie blokowane i przenoszone do Kosza

10. Na tych serwerach można uploadować:
http://www.megaupload.com

http://www.mediafire.com
http://www.rapidshare.com
http://www.4shared.com
http://www.speedyshare.com
http://www.extremeshare.ath.cx
http://www.f-forge.com
http://www.friendlyshare.de
http://kotuha.com/
http://www.oxyshare.com
http://www.rogepost.com
http://www.tripod.lycos.co.uk
http://www.uploadready.com
http://www.uploadyourfiles.de
http://www.turboshare.de
http://www.wikiupload.com
http://wyslijto.pl
http://www.yourfilehost.com
http://www.yousendit.com
http://www.zippyshare.com

Oczywiście uploadować można na każdy działający FTP oraz własne serwery www.
11.Jeśli odkryjesz nowy serwer który przechowuje pliki co najmniej pół roku , zgłoś go administracji w celu przetestowania. Jeśli spisze się dobrze , dorzucimy go do listy w pkt.10

§ 5. INNE

1. Za pisanie postów , zakładanie tematów oraz zgłaszanie niedziałających linków user otrzymuje forumowe pieniądze. Można je potem wymienić ZA DARMO na upominki w naszym SKLEPIKU
2.Zabrania się wynoszenia z działu SPECJAL FORUM MEMBERS plików mp3 oraz albumów na inne strony i fora , zarówno w całości jak i we fragmentach. Za złamanie zakazu user otrzyma ostrzeżenie oraz utratę dostępu do tego działu.
3. Rejestrując sie na Forum wyrażasz zgodę na otrzymywanie reklam oraz informacji handlowych od Administracji, co pomoże w finansowym utrzymaniu portalu.
4. Wszelke kłótnie i spory dotyczące forum będą rozpatrywane przez administrację. Mieszanie forum w prywatne zatargi i kłótnie jest zabronione i grozi warnami.
5. Administracja oraz moderatorzy są do dyspozycji userów na forum.Prosimy uszanować jednak naszą prywatność i zrozumieć , że również jesteśmy ludźmi i potrzebujemy odpoczynku, mamy też inne zajęcia. Więc w razie "nagłej potrzeby" nie panikować tylko poczekać aż ktoś z nas przybędzie. Jest nas na forum wielu więc nie będzie to długie czekanie.
6.Wszystkie elementy graficzne oraz teksty zawarte na tej stronie są własnością forum www.discopolodance.eu. Kopiowanie ich w całości lub we fragmentach bez zgody administracji SUROWO WZBRONIONE! Strona chroniona przez Biuro Ochrony Witryn Internetowych.


ADMINISTRACJA strony zastrzega sobie prawo do zmiany treści REGULAMINU.
W obecnej formie obowiązuje od 7 lipca 2008r.

Dziękujemy i życzymy miłego korzystania z naszego forum.


Partnerzy/Reklamy Forum
Forum wędkarskie - Przypon z pasjš do wędkarstwa www.discokoncerty.pl DobraStacja.Pl - Radio dla Ciebie dodatki

Współpraca ze stronami:  • Noclegi  • Zespół weselny - Akonto  • Gołębie pocztowe  • Śmieszne obrazki i filmy